Web Tasarımı - Creativo - Dijital Reklam & Medya Ajansı

Web Tasarımı

Web tasarımı nedir? sorusuna cevap verecek olursak; tasarım fikirlerinin çizgisinde, belirli bir amaca ve sisteme yönelik hazırlanan tasarımların yönlendirmelerle yazılımla birleştirilmesiyle web sitesi ortaya çıkar. Bu süreç içerisinde yapılan tüm çalışmalara web tasarımı denir.

Geçmiş dönemlere nazaran günümüzde web sitesinin önemi çok daha fazladır.İlk görüş her zaman önemlidir, artık ziyaretçileriniz veya müşterileriniz işletmenizi/mekanınızı ziyaret etmeden önce genelde web sitelerinizi incelemektedir. Bu yüzden web tasarımınız ve kullandığınız içerikler hedef kitleniz ve ziyaretçilerinizi etkilemeniz için çok önemlidir.

Tasarım ve içeriğiyle birlikte sitenizin mobil uyumlu(responsive) olması da çok önemlidir. Sitelerin analitik raporlarına göre 2016-2017 yılları arasında internet kullanıcıları web sitelerine daha çok mobil cihazlar ve tabletler üzerinden giriş yapmışlardır. Web siteninizin mobil uyumlu olması, telefon veya tabletlerden girildiğinde herhangi bir veri veya görüntü kaybı olmamasını sağlar ve hemen hemen her boyuttaki tablet ve mobil cihazlara göre otomatik olarak şekillenir.

Web tasarımı alanında iki adet hizmetimiz bulunmaktadır.

Web tasarımları Creativo ekibi tarafından memnuniyet garantili olarak, müşterilerin yönlendirmeleri ve talepleri göz önünde bulundurlup, sektöre uygun, özgün ve hedef kitleye %100 ulaşabilecek şekilde tasarlanır. Tasarım ve üretim aşamaları tamamlandıktan sonra web sitesi yayınlanır ve yayınlandıktan sonra analizler Creativo ekibi tarafından takip edilerek güncelleştirme çalışmaları devam eder.

Ayrıca, web sitesine fazla bütçe ayırmak istemeyen müşterilerimiz için hazır sistemlerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizde size sunacağımız tasarımlardan birini tercih ederek kısa süre içerisinde daha az maliyetle web sitesine sahip olabilirsiniz.

Teklif iletişim formumuzu doldurarak, ilgili hizmet ile ilgili teklif alabilir, aklınıza takılan tüm soruları destek ekibimize iletebilirsiniz. Forma ulaşmak ve hemen teklif almak için lütfen tıklayınız.

 

error: Bu fonksiyon devre dışı bırakıldı.