E-Ticaret Sistemleri - Creativo - Dijital Reklam & Medya Ajansı

E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret siteniz varsa işyerinizin bir şubesi 7/24 açık demektir!

TÜBİSAD’ın verilerine göre 2016 yılında Türkiye’de E-Ticaret hacmi 24.7 Milyar TL iken 2017 yılında bu tutarın 50 Milyar liraya tırmanması bekleniyor. Günümüzde de teknoloji ve cihaz kullanımının her yaş grubunda hızla artması, e-ticaretin her geçen gün yükselmesini tetikliyor. Bu verilere dayanarak ortalama bir rakam vermek gerekirse, e-ticaret mağazası açan bir firma satışlarını ortalama %40 arttırmaktadır. Satış haricinde marka bilinirliği, ürün çeşitliliği ve zaman tasarrufuda e-ticaretin katkıları arasında yer alıyor

Güvenli e-ticaret sistemleriyle internet dünyasında müşterilerinize 7/24 hizmet verebileceğiniz bir şubeniz daha oluşuyor.

Creativo e-ticaret hizmetlerinde müşterilerine ürün stokları tutabilecekleri, müşteri kaydı ve müşteri portföyü oluşturabilecekleri, vitrin oluşturabilecekleri ve çok daha fazla opsiyon özellikleri bulunan sistemler sunmaktadır. Ayrıca her müşteriye uygun ödeme alma yöntemleriyle satışlarınızı kolaylaştırmaktadır. SSL Güvenlik sertifikalı sistemlerimizde vergi mükellefi olan müşterilerimiz Sanal POS ile kredi kartıyla taksitli ödeme alabilir ayrıca Banka Havalesi / EFT / Kapıda Ödeme gibi farklı ödeme modüllerindende yararlanabilmektedir.

Teklif iletişim formumuzu doldurarak, ilgili hizmet ile ilgili teklif alabilir, aklınıza takılan tüm soruları destek ekibimize iletebilirsiniz. Forma ulaşmak ve hemen teklif almak için lütfen tıklayınız.

error: Bu fonksiyon devre dışı bırakıldı.