Mobil Uygulama - Creativo - Dijital Reklam & Medya Ajansı

Mobil Uygulama

Creativo, iOS ve Android telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarda çalışan native ve hybrid mobil uygulamaları geliştirmektedir.

Dünyada akıllı cihazların kullanımının son hızla artması ve 4G ve Wi-Fi teknolojilerinin kullanımının çoğalması Mobil Uygulama ihtiyacını doğurmuştur. Kullanıcıların büyük çoğunluğu telefonlarında geçirdiği zamanların %80’ini mobil uygulamalar üzerinde geçirmektedir.

İnsanların bilgiye artık daha hızlı, pratik ve her an ulaşabilmeyi talep etmeleri Mobil Uygulamayı bir marka için olmazsa olmaz durumuna getirmiştir.

Uzman ekibimizle geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ile dilerseniz web sitenizi mobil uygulama olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca şirketiniz/markanız için oyunlar, şirket içi uygulamalar ve benzeri projeler içinde çözümler sunmaktayız.

Herhangi bir sektör gözetmeksizin hazırlayacağımız mobil uygulamalarda, hazırlanma aşamasından ilgili işletim sisteminin mağazalarında yayınlanana kadar tüm süreçlerde ekibimiz yanınızda olmaktadır.

Tüm mobil uygulama ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya hazırız.

Teklif iletişim formumuzu doldurarak, ilgili hizmet ile ilgili teklif alabilir, aklınıza takılan tüm soruları destek ekibimize iletebilirsiniz. Forma ulaşmak ve hemen teklif almak için lütfen tıklayınız.

error: Bu fonksiyon devre dışı bırakıldı.