Online İtibar Yönetimi - Creativo - Dijital Reklam & Medya Ajansı

Online İtibar Yönetimi

Dijitalin hayatımıza girmesi ile beraber internet dünyasında markalarla alakalı aramalar ve sanal ortamdaki marka algısı hızla büyümeye başladı. Dijital itibarı korumak ve bu konuda çalışma yapmak artık hem bireysel hem kurumsal markalar için zorunluluk haline geldi diyebiliriz.

Peki nedir bu itibar yönetimi?

İtibar yönetimi, online dünyada markanızla alakalı algıyı doğru yönetmek için yapılan çalışmalara verilen isimdir. İnternet üzerinde markanızla alakalı tüm değerlendirme ve yorumları kontrol ederek denetleme ve markanız hakkındaki görüşleri takip etme işlemlerine online itibar yönetimi denilmektedir.

Markanızla alakalı yapılan olumlu ya da olumsuz her tür değinme itibar yönetiminde önemli rol oynar. Yapılan araştırmalar ilginin en çok olumsuz değinmelerden geldiğini göstermiştir. Google arama sonuçlarında ilk sayfada markanızla alakalı çıkan bir tane bile olumsuz içerik markanıza büyük zarar verebilir.

Yoğun analizlerimiz ve tecrübelerimizle köprü görevi yaparak bu durumu bir kriz olmaktan kurtarıp algının olumlu gelişmesi için markanıza destek sağlamaktayız.

Teklif iletişim formumuzu doldurarak, ilgili hizmet ile ilgili teklif alabilir, aklınıza takılan tüm soruları destek ekibimize iletebilirsiniz. Forma ulaşmak ve hemen teklif almak için lütfen tıklayınız.

error: Bu fonksiyon devre dışı bırakıldı.