Sosyal Medya Monitoring - Creativo - Dijital Reklam & Medya Ajansı

Sosyal Medya Monitoring

Sosyal Medya Monitoring çalışmaları, firma veya markanızın dijital itibarını korumak amacıyla yapılan bir çalışmadır. Monitoring hizmetinde oluşabilecek kriz dönemlerine karşı erkenden önlem alabilme ve kriz yönetimi planlarını faaliyete sokma avantajınız bulunur. Hedef kitlenizin sosyal medyada hizmetleriniz veya markanız hakkında neler konuştuğunu takip ederek dijital marka algınızı ve sektördeki yerinizi doğru analiz edebilirsiniz.

Sosyal Medya Monitoring, hizmetinin en önemli alanı dinlemedir. Müşterilerinizi dinlemeden ve tam olarak anlamadan, nelere ihtiyaç duyduklarını bilmeden onlarla sağlıklı iletişim kuramamakla birlikte ne yazık ki verimli bir geri dönüş alamazsınız.

Sosyal Medya Monitoring Avantajları;

  • Firma / Marka Yönetimi
  • Kampanya / Etkinlik Geri bildirimi
  • Sektörel Data / Bilgi
  • Rakip ve Pazar Analizi
  • İletişim Stratejisi

    Creativo ekibi olarak sosyal medya monitoring hizmetini aylık veya günlük raporlama opsiyonuyla birlikte, yıllık sözleşmelerle sunuyoruz. Teklif iletişim formumuzu doldurarak, ilgili hizmet ile ilgili teklif alabilir, aklınıza takılan tüm soruları destek ekibimize iletebilirsiniz. Forma ulaşmak ve hemen teklif almak için lütfen tıklayınız.

 

error: Bu fonksiyon devre dışı bırakıldı.